/http%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fsource%2Fmarieclaire%2F2017_08%2FFashion%2FLongchamp_5_okt%2FGettyImages-699227138.jpg)
Soms gaan we voor een naturel look, maar een likje mascara komt ook altijd wel van pas. Gebruik jij al jaren dezelfde en ben je wel eens toe aan een nieuwe? Het aanbod is enorm, maar misschien brengt dit je op nieuwe ideeën.
Musthave
Grote kans dat je nog nooit van het beautymerk Mirenesse hebt gehoord, maar dankzij de Secret Weapon Supreme 24Hr Mascara heeft het zich flink op de kaart gezet. Volgens beautywebsite Allure gaat het product namelijk elke drie minuten wel ergens ter wereld over de toonbank.
Mirenesse deed er 15 jaar over om de mascara te creëeren, en volgens hen is het een ultieme beauty-musthave omdat het op waterbasis is, een elastische gel-formule heeft én ultra-lightweight is. Hier zou je prachtige lange wimpers aan overhouden en het geeft je het nodige volume. Hebben? De mascara kost $28 en is verkrijgbaar via Amazon en Sephora.
Lees ook: De beautygewoonten van model Edie Campbell
Bron: Grazia | Beeld: Getty Images