Goed tegen droge en gespleten haarpunten.
De brandende zon is in Nederland op dit moment nergens te bekennen, maar op je zonvakantie is-ie er (hopelijk) wel. Hoe heerlijk de warmte ook aanvoelt, heel goed voor je huid en kapsel is het niet. Zo kun je er droog en stug haar aan overhouden.
Farah Dhukai komt met de oplossing die gewoon in je keukenkastjes te vinden is. De Amerikaanse beautyblogger zweert namelijk bij mayonaise als haarproduct; het zou een voedend effect hebben en droog haar tegengaan. Als je coupe heel droog aanvoelt, raadt Farah je aan om de thuisbehandeling twee keer per maand te doen. Vrouwen met normaal haar zouden genoeg hebben aan één keer per maand. Volgens de blogger moet je de meest vette mayonaise uit het schap kiezen; deze hydrateert het beschadigde haar optimaal.
Farah legt uit dat je moet beginnen bij je kruin en vanaf daar de mayonaise naar beneden moet smeren. Helemaal tot onderin de puntjes. Masseer de saus vervolgens in, laat het een halfuurtje intrekken en was het goed uit met shampoo.
Zou jij het proberen?