/http%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fsource%2Fmarieclaire%2Fm%2Fqtbsbez7od97%2Fvoordelen-vrouw.jpg)
1-0 voor team #powerwomen.
Je voelt je opgeblazen, je haar zit vreselijk. En man, past die broek NU al niet meer? Ja, het is een paar dagen per maand énorm zwaar om een vrouw te zijn, maar er zijn ook een HELEBOEL voordelen. Wetenschappelijk bewezen waar. >>
Vrouwen leven langer dan mannen Echt! Over de hele wereld worden vrouwen gemiddeld vijf tot tien jaar ouder dan mannen. Volgens Tom Perls, oprichter van de New England Centenarian Study aan de Boston University ontwikkelen wij vrouwen pas op veel latere leeftijd hart- en vaatziektes. Waar wij kwaaltjes beginnen te krijgen rond ons 70ste, 80ste, krijgen mannen ze vaak al zo'n twintig jaar eerder. Daarnaast hebben mannen doorgaans meer schadelijke gewoonten, zoals roken, ongezond eten, en ze internaliseren stress ? ook heel ongezond.
Vrouwen kunnen beter leren Uit een recent onderzoek blijkt dat meisjes op de basisschool beduidend beter scoren dan jongens. Intellectueel zitten ze ongeveer op hetzelfde niveau, met als verschil dat meisjes harder werken en gemotiveerder zijn. Wat zich vertaalt in betere cijfers, aldus Claudia Buchmann, co-auteur van The Rise of Women: The Growing Gender Gap in Education and What It Means for American Schools. En: de persoon met het hoogste IQ van de wereld is ook een vrouw: Marilyn vos Savant, met een score van 228.
Vrouwen zijn beter achter het stuur Uit een Brits onderzoek onder maar liefst 1400 automobilisten is gebleken dat vrouwen beter kunnen rijden dan mannen. Ze werden getest op bumperkleven, snelheid en afsnijden. Op de test scoorden de dames maar liefst 23,6 van de 30 punten, terwijl de mannen bleven hangen bij 19,8 punten. Daarnaast blijken mannen 3,4 keer meer kans op een boete te hebben, volgens een studie uit Quality Planning.
Vrouwen hebben een sterker immuunsysteem Seizoensgebonden allergieën waar je he-le-maal kriebelig van wordt? Herkenbaar! Toch hebben wij vrouwen een beter immuunsysteem dan mannen. Komt doordat we meer oestrogeen aanmaken. Gewonnen!