Een heerlijke geur voor nog geen €2 bij Action
Luxe parfums zijn vaak maar al te heerlijk. We trakteren onszelf dan ook regelmatig op een mooie geur, maar vinden het ook leuk om eens een budgetpareltje in de wacht te slepen. En bij Action vonden we daar het perfecte voorbeeld van.
Bij de budgetketen ligt namelijk een geur in de schappen die door veel TikTokkers als de perfecte dupe wordt omschreven. Om welke geur dat gaat? Noralie van het merk Figenzi. Waar veel budgetgeuren nog weleens mierzoet kunnen zijn, geldt dat niet voor deze variant. Deze eau de parfum heeft juist houtachtige tinten met een bloemige finish. Door deze noten wordt dit parfum op social media massaal getipt als de dupe van het populaire parfum Chloé Nomade.
Waar de dupe het verschil maakt
Natuurlijk kan een budgetdupe nooit helemaal op tegen een parfum uit het luxe segment. Het verschil merk je vooral in de complexiteit en hoe lang de geur aanwezig blijft. Noralie is over het algemeen iets vlakker en vervliegt wat sneller dan het origineel van het Franse modehuis.
Dit is overigens makkelijk op de lossen door gedurende dag een paar keer extra te sprayen. En aangezien een flacon van 100 milliliter slechts €1,79 kost, is dat volgens ons geen enkel probleem.
Shop 'm gewoon bij Action
Noralie is een frisse geur met een beetje extra spice. Je hoeft er niet zuinig mee te zijn: je kunt hem overal mee naartoe nemen en gebruikt hem voor werk, na het sporten of momenten waarop je lekker wilt ruiken zonder je duurste parfum te verspillen. Goed om te weten: je kunt deze geur helaas niet online bemachtigen. Je zult dus naar een fysieke Action shop moeten gaan om 'm in de wacht te slepen.
Noralie van Figenzi is geen exacte kopie van Chloé Nomade, maar wel een verrassend sterke budgetdupe voor een fractie van de prijs. De geur ruikt chic en avontuurlijk en is voor dit bedrag absoluut het proberen waard.
- Adobe Stock
/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2F2025%2F11%2FcuuwhaOQgNGJZv1764065108.png)