Bezoek de tentoonstelling What the hell was I thinking?
Met zijn absurdistische installaties, droogkomische tekeningen en scherpe observaties geeft de Britse kunstenaar David Shrigley een humoristische én kritische kijk op het leven, de kunstwereld en het kunstenaarschap. Achter de ogenschijnlijk eenvoudige vormen schuilt altijd een scherpe ondertoon: Shrigley bevraagt de regels van de samenleving en ons dagelijks leven. De tentoonstelling What the hell was I thinking? neemt je mee in zijn unieke universum, waarin hij twijfel, mislukking en de eigenaardigheden van ons bestaan met minimale middelen verbeeldt. Naast tekeningen en installaties omvat zijn oeuvre ook neons, inflatables en sculpturen.
Waar:
Kunsthal
Westzeedijk 341
Rotterdam
Wanneer:
Tot en met 4 mei
Openingstijden:
Dinsdag tot en met zondag
10.00 - 17.00 uur
Drink een cocktail bij Super Lyan
14 februari of niet, een goede cocktail (of twee) is áltijd een goed idee. Schuif aan bij de speelse bar van Super Lyan waar je misschien wel een knipoog vangt van één van de bartenders. Hoe dan ook is het genieten in de vintage neon sferen met de lekkerste drankjes. Goed om te weten: ze serveren daar ook de lekkerste mocktails, voor wie Dry January nog even wil doorzetten.
Waar:
Super Lyan
Nieuwezijds Voorburgwal 3, Amsterdam
Reserveren en meer informatie:
Hier
Geniet van de ultieme kaasfondue bij Jansz. Winter Garden
De Jansz. Winter Garden is terug! Hier eet je de ultieme kaasfondue in een nieuw interjasje. Dit jaar draait alles om de Vacherin Mont d'Or, rechtstreeks uit de Franse en Zwiterse bergen. Hij wordt verwarmd tot romige fondue en geserveerd met vers zuurdesem en seizoensgroenten om in te dippen.
Waar:
Restaurant Jansz
Reestraat 8
Amsterdam
Openingstijden:
Maandag tot zondag
12.00 - 00.00 uur (keuken sluit om 22.00 uur)
Kusjes vragen bij Bisous
Voor een dosis Parijse verleiding hoef je Amsterdam niet meer uit. Restaurant Bisous – Frans voor ‘kusjes’ – is dé nieuwe hotspot waar glamour en gastronomie samensmelten. Het interieur is pure interior couture: denk aan diep lippenrood, goud en een flinke toef sex appeal.
Kijktips
De sneeuw is gesmolten en de temperaturen liggen eindelijk weer boven het nulpunt, maar wil je toch nog liever binnenblijven dit weekend? Stem dan je tv af op NPO1 of tune in op HBO Max voor een direct verslag van de Olympische Spelen in Milaan! Vanavond vindt de grootse openingsceremonie plaats met dit jaar voor het eerst twee Olympische vlammen, en de komende weken kun je genieten van de crème de la crème van de wintersporten.
Ook zijn er natuurlijk genoeg heerlijke films of series om te bingen! Vanaf morgen kun je bij Amazon Prime de film Perfectly Imperfect kijken – met niemand minder dan Yolanthe Cabau in de hoofdrol. De serie What It Feels Like for a Girl is vanaf vandaag te streamen bij Videoland, voor wie zin heeft in een kijkje in de Londense club-scene van begin deze eeuw. Fashion, rebellie en muziek komen samen met een hilarische dosis Britse humor.