Zo kopieer je de make-uplook van Chantal Janzen tijdens het Filmfestival van Cannes
Beauty

Zo kopieer je de make-uplook van Chantal Janzen tijdens het Filmfestival van Cannes

Wat zag de presentatrice en actrice er prachtig uit op de red carpet!

We ontvangen mogelijk commissie via links op deze pagina, maar we raden alleen producten aan waar wij als redactie achter staan.
Christel van der Spoel
3 minuten

Telkens wanneer we iemand van Nederlandse bodem op de rode loper van Cannes zien, voelen we ons weer een beetje trots. Zo zagen we eerder al de prachtige Anna Nooshin, Rose Bertram en Romee Strijd over de loper schrijden en ook Chantal Janzen was aanwezig bij het filmfestival. In een jurk van David Laport en sieraden van Cartier zag de actrice eruit om door een ringetje te halen. Ook haar make-up zat tiptop in orde.

Wil je haar make-uplook kopiëren? Dat doe je met deze producten!

Make-uplook van Chantal Janzen tijdens Filmfestival van Cannes

Tijdens Cannes werd Chantals haar gedaan door Stephane Lancien en zijn team, en haar make-up werd gedaan door Harold James en zijn team. De make-upproducten die hij gebruikte? Die blijken heel betaalbaar te zijn. Als eerste officiële merkambassadeur van L'Oréal Paris in de Benelux kan het niet anders dan dat ze producten van dit beautymerk gebruikte. Welke ze precies gebruikte? Dat zijn:

L'Oréal Paris Infaillible Haute Precision Liquid Eyeliner #10 Noir Silk
L'Oréal Paris Extensionist Telescopic Mascara - €22,99
L’Oréal Paris Hyaluron Tint Lip Stain Serum #420 Le Rouge Paris - €16,99
L’Oréal Paris Infaillible 3-Second Setting Mist

Zelfvertrouwen op de rode loper

Chantal zag er geweldig uit en straalde zelfvertrouwen uit. Maar wat doet ze eigenlijk als ze zich – met name voor zo'n event – extra zelfverzekerd wil voelen? "Op een dag waarop je je net iets krachtiger wilt voelen, moet je nooit iets met je make-up of kleding doen wat niet bij je past of waar je je niet goed in voelt. Ik ga juist op dat soort dagen voor ‘veilig’. Ik draag dan iets wat ik ken, wat ik mooi vind en waarvan ik weet dat het me goed staat. Datzelfde geldt voor mijn make-up die dag.”

Het verbaast ons dan ook niets dat de mascara die de actrice ophad een van haar persoonlijke favorieten is. "De Extensionist Telescopic Mascara is op dit moment mijn favoriete mascara. Die heeft echt alles: lengte, volume en waaiert mijn wimpers mooi uit elkaar", deelt de actrice met L'Oréal Paris. Als het op lipstick aankomt heeft ze ook een duidelijke favoriet. "En natuurlijk de Color Riche lipsticks in die iconische gouden huls. Als ik die draag weet ik gewoon dat mijn lipstick de hele dag perfect blijft zitten."

Toch voelt de presentatrice zich ook weleens onzeker. “Oh man, er zijn nog steeds genoeg momenten waarop ik twijfel, maar dat vind ik nooit een verkeerd gevoel. Twijfel en onzekerheid zijn oké, zolang ze je niet laten leiden. Belangrijk is dat je je er niet door laat tegenhouden. Doe de dingen in je leven dus mét die angst. Ga niets uit de weg en durf je kwetsbaarheid te laten zien. En als het dan lukt, is dat juist zo’n mooie overwinning.”

Chantal schittert tijdens het Filmfestival van Cannes
Chantal schittert tijdens het Filmfestival van Cannes

Zo ziet de skincare routine van Chantal Janzen eruit

Maar hoe mooi en goed de make-up die je draagt ook is, als je huid niet goed wordt verzorgd, staat je make-up ook minder mooi. Een goede huidverzorging begint bij goed reinigen. Iets wat Chantal kan beamen. "Van mijn moeder heb ik geleerd dat je, hoe laat het ook is of hoe moe je ook bent, altijd je huid goed moet reinigen voordat je gaat slapen. Ik eindig mijn dag dus altijd met een grondige reinigingsbeurt, inclusief scrubben en vrijwel dagelijks zo’n tien minuten een roodlichtmasker."

Ook gebruikt ze een aantal verzorgende ingrediënten om haar huid goed te hydrateren. "Daarna breng ik een oogcrème, serum en een lekkere volle nachtcrème aan. ’s Ochtends is het eigenlijk een vergelijkbaar ritueel: oogcrème, serum, dagcrème en altijd, ook in de winter, SPF 50.”