Fashion

Love Stories en Timeless Pearly lanceren zomerse capsule die badmode en sieraden samenbrengt

En op déze items uit de collectie hebben wij onze zinnen gezet.

Marjolein Vermeij
2 minuten
Love Stories en Timeless Pearly lanceren zomerse capsule die badmode en sieraden samenbrengt

Deze zomer slaan het Amsterdamse lingeriemerk Love Stories en het Parijse sieradenlabel Timeless Pearly de handen ineen voor een exclusieve samenwerking. Het resultaat is een limited-edition swimwearcapsule die mode én vakantie ademt.

Van het strand naar het diner

De collectie bestaat uit twee badpakken, elk gecombineerd met een handgemaakte kralenriem. Eén badpak in butter yellow (niet te missen trendkleur) en één in terracotta (instant zomergevoel). Wat deze samenwerking bijzonder maakt, is de ambachtelijke aanpak, want zowel de badpakken als de riemen worden met de hand gemaakt en verschijnen in zeer beperkte oplage.

De capsule past perfect in de herkenbare “Whateverwear”-filosofie van Love Stories: het idee dat je kledingstukken ook buiten hun ‘bedoelde’ categorie kunt dragen. Je bh mag zichtbaar zijn, een pyjama kun je ook overdag dragen, en een badpak is onderdeel van je daily wear. Een goeie insteek voor de vakantiegarderobe, want op reis wil je zo veel mogelijk uit elk item halen.

Behind the scenes tijdens het maken
Behind the scenes tijdens het maken

Match made in heaven

Voor Marloes Hoedeman, oprichter van Love Stories, vormden vakantieherinneringen een belangrijke inspiratiebron voor de collectie. Denk aan schelpen, souvenirs en bijzondere objecten die een verhaal vertellen. Dat idee vertaalden de merken naar een ontwerp dat net zo goed gedragen kan worden tijdens een dag aan zee als tijdens een diner op een warme zomeravond.

Ook de ontwerpen van Timeless Pearly, opgericht door Leslie Chetrit in Parijs, zijn geïnspireerd op reizen, vintage vondsten en de nonchalance van de Franse Rivièra. De samenwerking tussen beide merken is dan ook een match made in heaven, en vervaagt de grens tussen swimwear, ready-to-wear en jewellery. 

Hoe chic ziet dit eruit?
Hoe chic ziet dit eruit?

Dit zijn onze andere favorieten uit de eigen collecties van Love Stories en Timeless Pearly die een aanwinst zijn voor je summer wardrobe.

3x Love Stories favorieten

1. Leuk met een simpel overhemd of een witte top. 

Balloon Skirt - €140
Balloon Skirt - €140

2. The perfect logo-tee. 

Boxy short sleeve - €90
Boxy short sleeve - €90

3. Op meerdere manieren te knopen. 

Buttoned long sleeve shirt - €120
Buttoned long sleeve shirt - €120

3x Timeless Pearly favorieten

1. De perfect mismatched oorbellen.

Isla - €231,92
Isla - €231,92

2. Met een initiaal eraan. 

Ella - €242
Ella - €242

3. Zomers en kleurrijk. 

Iris - €352,92
Iris - €352,92

De Love Stories x Timeless Pearly-collectie is vanaf 18 juni 2026 exclusief verkrijgbaar via de Love Stories-webshop en in de boutiques van het merk in Amsterdam, Madrid en Parijs. De retailprijs bedraagt €275.

Love Stories x Timeless Pearly