Marie Claire tipt: dit zijn de leukste to do's die je dit weekend niet mag missen
Things to do

Marie Claire tipt: dit zijn de leukste to do's die je dit weekend niet mag missen

Er is weer genoeg leuks te doen!

Christel van der Spoel
3 minuten

Nog niks gepland dit weekend, maar wil je wel graag iets doen? Marie Claire tipt! Deze leuke to do's wil je niet missen.

Bezoek de nieuwe Marie-Stella-Maris winkel in Noord-Nederland

Goed nieuws voor liefhebbers van Marie-Stella-Maris! Het verzorgingsmerk strijkt neer in het noorden! Aan het sfeervolle Akerkhof in Groningen opent het lifestylemerk haar allereerste boutique in de regio. In een prachtig vernieuwd pand vind je de volledige collectie; van de iconische handzeep tot hoogwaardige body care en sfeervolle home fragrances. Het is de perfecte plek om jezelf te trakteren op een momentje luxe of om een bijzonder cadeau te scoren in een inspirerende, esthetische omgeving.

Wat deze nieuwe hotspot extra bijzonder maakt, is de aanwezigheid van een eigen Refill Bar. Hier kun je jouw favoriete lege verpakkingen eenvoudig laten bijvullen, waardoor duurzamer consumeren wel heel toegankelijk wordt. En wist je dat je met je aankoop ook direct bijdraagt aan een groter doel? Marie-Stella-Maris doneert namelijk een deel van de omzet aan schoon drinkwaterprojecten wereldwijd. Zo geniet je van hoogwaardige verzorging en draag je tegelijkertijd bij aan een mooiere wereld.

Waar:
Akerkhof 25
Groningen

Wanneer:
Geopend vanaf donderdag 18 juni

De nieuwe Marie-Stella-Maris winkel in Groningen | Beeld: Tom Bremer
De nieuwe Marie-Stella-Maris winkel in Groningen | Beeld: Tom Bremer

Ga naar Pinkpop

Dit weekend staat Landgraaf helemaal in het teken van Pinkpop. Ook de 55ste editie van van dit festival belooft weer een legendarische te worden. Onder het motto Life is Live belooft het festival – letterlijk en figuurlijk – groter te worden dan ooit. Zo kun je niet alleen drie dagen lang van de vetste artiesten genieten. Dit jaar is maar liefst 4.000 m² aan voormalig backstagegebied opengesteld voor het publiek, wat ruimte maakt voor gloednieuwe eet-, dans- en ontmoetingsplekken.

Wat je echt niet mag missen, is de Sun Square direct naast de ingang. Dit kleurrijke plein is een eerbetoon aan het roemruchte uitgaanscentrum van Landgraaf en dé plek voor wie wil dansen. Je vindt hier de nieuwe Sun Stage x Desperados met de beste Nederlandse acts, karaokebar Sun Scream en de publieksfavoriet De Stille Jan (Silent Disco).

Pinkpop is dit jaar groter dan ooit
Pinkpop is dit jaar groter dan ooit

En dit is zeker nog lang niet alles. Voor de fijnproevers is er de Winnaarsring, waar het Maastrichtse sterrenrestaurant Mes Amis een luxe pop-up wijnrestaurant heeft geopend. Liever even ontsnappen aan de drukte? Zoek dan de verborgen parel ’t Hofje op, een intieme tuin midden in het groen waar je heerlijk kunt picknicken.

Tussen het ontdekken door geniet je natuurlijk van een wereldstunt aan line-up met namen als Foo Fighters, The Cure, Twenty One Pilots, Halsey en Teddy Swims. Of je nu komt voor de moshpit bij de South Stage of voor een bourgondisch 'zoervleisj' hapje bij de negen meter hoge mijnschacht: Pinkpop 2026 tilt de festivalervaring naar een heel nieuw niveau. Hier vind je de volledige timetable.

Waar:
Megaland
Landgraaf

Wanneer:
Vrijdag 19 juni t/m zondag 21 juni 2026

Je kunt weer genieten van de beste artiesten
Je kunt weer genieten van de beste artiesten

Kijk Nederland-Zweden bij Pllek

Nog geen plannen waar je onze Oranje-helden gaat aanmoedigen? Zoek niet verder: Pllek in Amsterdam-Noord wordt ook dit jaar weer omgetoverd tot een waar oranje-walhalla. Met je voeten in het zand van het stadsstrand en een panoramisch uitzicht over het IJ, is dit de ultieme plek om de wedstrijden te beleven. Denk aan een koud drankje in je hand, een goedgevuld bittergarnituurtje op tafel en het voetbal op een groot scherm. Wat wil je nog meer?

Waar:
Pllek (NDSM-werf)
Amsterdam Noord

Wanneer:

  • Zaterdag 20 juni | Nederland – Zweden | 19.00 uur
  • Vrijdag 26 juni | Tunesië – Nederland | 01.00 uur
Kijk voetbal op een groot scherm bij Pllek
Kijk voetbal op een groot scherm bij Pllek

Vier de zomer bij The Bols Spritz Garden aan de Amstel

Het bar-terras van de 'Grand Dame' aan de Amstel is omgetoverd tot The Bols Spritz Garden. Een stijlvolle, groene oase vol weelderige planten en fijne lounges.

Op de kaart draait alles om de perfecte Spritz. Of je nu houdt van een elegante Pink Grapefruit, een bloemige Elderflower of een verrassende Royal Blue: de variatie is enorm. Ook aan de liefhebbers van alcoholvrije cocktails is gedacht, zodat iedereen kan meegenieten van het vakantiegevoel in eigen stad. Maak je middag compleet met luxe bites zoals oesters, lobster rolls of een goedgevulde charcuterieplank. Extra tip: kom op donderdag langs, want dan zorgt DJ Girl with the Pearl voor de perfecte zomerse beats!

Waar:
Terras van het Amstel Hotel
Professor Tulpplein 1
Amsterdam

Wanneer:
Dagelijks geopend
Maandag t/m woensdag: 16.00 – 00.00 uur
Donderdag t/m zondag: 11.00 – 00.00 uur

The Bols Spritz Garden aan de Amstel | Beeld: Danique Jaspers
The Bols Spritz Garden aan de Amstel | Beeld: Danique Jaspers

Ga je dit weekend vooral genieten van de zon? Vergeet niet om je goed in te smeren. Maak er een een heerlijk weekend van!