Mc’s modeteam: Behind the scenes

In het gloednieuwe novembernummer van Marie Claire een waanzinnig mooie fotoshoot met het thema: College Tour. We reisden met ons team af naar het pr

Lees ook

In het gloednieuwe novembernummer van Marie Claire een waanzinnig mooie fotoshoot met het thema: College Tour. Dé inspiratie voor de shoot? De herfst/winter show 12-13 van Dsquared2, de sixties, preppy en American college. Wij nemen je mee backstage!

We reisden met ons team af naar het prachtige complex van het University College in Utrecht: de perfecte plek voor onze college shoot. Model Eva-Marie gaat in de visagie, ondertussen gaan fashion editor Marjolein en fotograaf Hans van Brakel op zoek naar de beste locaties. We laten ons niet tegenhouden, ook al regent het!

Fashion editor Marjolein in opperste concentratie. Time for action!

Soms is het even klimmen voor het perfecte shot. En tussendoor moeten we natuurlijk ook  even de foto’s checken. Zijn we op de goede weg? Altijd spannend.

Een van onze lievelingslooks: Eva-Marie draagt een geweldig fotogenieke look van het label Tara Jarmon Mademoiselle.

Haal het novembernummer van Marie Claire nu in huis en zie de hele College Tour shoot.

Laatste nieuws

Zie ook