Deze basics mogen niet in je wintergarderobe ontbreken

Zes tijdloze musthaves die nooit uit de mode gaan.

Voor zo’n beetje elk seizoen geldt: hoeveel mooie pronkstukken er ook in je garderobe hangen, je kledingkast is niet compleet zonder een paar klassieke basics die je met alles kunt combineren. Want voor de perfecte winteroutfit hoef je echt niet elk jaar nieuwe parels aan te schaffen. Deze items gaan nooit uit de mode!

1. Zwarte laarzen

Elk jaar zie je ze weer: de zwarte laarzen. Op dit moment zijn chunky boots helemaal hot and happening, maar Dr. Martens en de high knee boots doen het ook nog steeds goed.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Monikh Dale (@monikh)

2. Trenchcoat

Do we need to say more?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stephanie Broek (@stephaniebroek)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Isaya Elaisūü¶č (@elaisaya)

3. Blazer

Of je ‘m nu op de klassieke manier draagt of met een mini-dress, het kan allemaal!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aimee Song (@aimeesong)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev)

4. Gebreide trui

Vooral tijdens dit seizoen, meer dan welkom. Staat leuk, zit lekker en het houd je warm.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kae Sutherland (@kaesutherland)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi)

5. Zwarte broek

Draag jij ook het liefst zwarte kleding, maar wordt de kleur snel vaal? We schreven er al eens een artikel over hoe je dit kunt voorkomen, je leest het hier.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOSEFINE H. J (@josefinehj)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Claire Rose Cliteur (@clairerose)

6. Coltrui

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicole Huisman (@nicole_huisman)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna Nooshin (@annanooshin)

Winterjas

Ook nog op zoek naar een winterjas die nooit uit de mode raakt? Dan zit je met een faux fur coat goed! Naast het feit dat ze enorm warm en fluffy zijn, komen ze tegenwoordig in allerlei soorten, kleuren en maten. De pluizige jassen zijn al tig jaren favoriet bij modeliefhebbers en dit seizoen is daar geen uitzondering op. Van neutrale tonen tot chique prints!

Bron: Who What Wear | Beeld: NL Beeld, Instagram

Laatste nieuws