De beste Coachella outfits op een rij

De beste Coachella outfits op een rij

In april komen beroemdheden, Influencers en muzikanten massaal naar Coachella Valley in Californië voor twee epische weekenden vol muziek, kunst en feestjes. Als je Instagram feed momenteel ook vol staat met foto's van toffe outfits, palmbomen en een reuzenrad, dan weet je dat Coachella 2019 officieel van start is gegaan. 

Jaarlijkse muziekfestival

Lees ook: De 6 jurken die nu trending zijn op Instagram

De meest stijlvolle en beroemde mensen van over de hele wereld reizen af naar de Californische woestijn. Dat het jaarlijkse muziekfestival ontzettend uitgegroeid is, moge duidelijk zijn. Van Gigi Hadid tot Romee Strijd, we hebben de meest jaloersmakende Instagrams van het eerste weekend van Coachella voor je op een rij gezet. 

1. Gigi Hadid

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Gigi Hadid (@gigihadid) op

 2. Shay Mitchell 

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Shay Mitchell (@shaymitchell) op

 3. Romee Strijd  

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Romee Strijd (@romeestrijd) op

 4. Winnie Harlow 

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) op

 5. Leonie Hanne 

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Leonie Hanne (@leoniehanne) op

 6. Anna Nooshin 

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Anna Nooshin (@annanooshin) op

 7. Angelica Blick 

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Angelica Blick (@angelicablick) op

 8. Queen of Jetlags 

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door NOOR (@queenofjetlags) op

 9. Elsa Hosk 

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door elsa hosk (@hoskelsa) op

 10. Vanessa Hudgens 

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) op

 Bron: Marie Claire AU | Beeld: BSR, Instagram

Gerelateerde artikelen