/http%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fsource%2Fmarieclaire%2F2016_11%2FCelebs%2FCelebs_Amy_Schumer_VS_overwinning_Trump_Getty.jpg)
Amy Schumer liet eens vallen dat ze naar Spanje zou verhuizen als Donald Trump de Amerikaanse presidentsverkiezingen zou winnen. Nu dat eenmaal een feit is, komt de comédienne daar echter op terug.
Op Instagram laat Amy weten dat ze niet van plan is om Amerika te verlaten. Integendeel, ze schrijft dat ze landgenoten die dat wel doen zelfs “even verwerpelijk vindt als de mensen die hebben gekozen voor deze racistische, homofobe en openlijk respectloze vrouwenmisbruiker”.
In het betoog laat ze bovendien weten dat haar hart in een miljoen stukjes was nadat de uitslag bekend was gemaakt. Bij haar verhaal op social media plaatst ze een foto van Trump waarop ook een quote van hem staat. Hij zou Republikeinen de domste groep stemmers vinden die er bestaat. Het is echter een uitspraak die hij nooit deed, wat Amy onderaan haar betoog ook erkent. “Ik weet dat de quote nep is, maar dat maakt niet uit.”
In een interview met BBC kreeg Amy een aantal maanden geleden de vraag wat ze zou doen als Trump de verkiezingen zou winnen. “Mijn act zou aangepast moeten worden,” zei ze, “want ik zou Spaans moeten spreken omdat ik naar Spanje verhuis.”
Zo reageren celebs op overwinning Trump >
Bron: RTL | Beeld: Getty Images